O firmie

VIKA Wolsztyńskie Centrum Dystrybucji Szkolno Biurowej działa już od 2002 roku. Naszą dewizą jest: Realizacja zamówień trudnych i nietypowych.

By wyróżniać się na tle konkurencji postanowiliśmy zastosować metodę działania opartego na równowadze niskich cen przy zachowaniu wysokiej jakości towarów i usług oraz dobrego poziomu obsługi. Dzięki tym zabiegom możemy pochwalić się stałym przyrostem grona naszych klientów a co za tym idzie bardzo dynamicznym rozwojem naszej firmy.

Nasza oferta poszerzana jest o nowe produkty oraz dostosowywana do aktualnych potrzeb rynku. Kierujemy ją zarówno dla hurtu jak i dla detalu. W naszych propozycjach znajdą Państwo ponad 12 tyś aktywnych produktów oraz około 8 tyś pozycji realizowanych na zamówienie. Możemy poszczycić się stałą i ciągle rozszerzającą się siatką krajowych i zagranicznych partnerów handlowych, którzy za naszym pośrednictwem ułatwiają Państwu dostęp do sprawdzonych marek rynku szkolno-biurowego. Zapewniamy dobór optymalnych rozwiązań i możliwie najkorzystniejsze warunki zakupu.

Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i wyceny produktów oraz bezpieczne i wygodne zakupy. Nasza oferta rozszerza się o tzw produkty sezonowe w okresach miedzy innymi: świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra Wielkanocy, Walentynek itp.